Prinoth Beast


High-tech úprava svahov - to je PRINOTH Beast.
Nová dimenzia a bezkonkurenčná kapacita upravovaných povrchov so zvýšením výkonu až o 40%, dosiahnutým úžasnou šírkou záberu, neprekonateľnou rýchlosťou práce, optimálnym prevodom výkonu a radlicou Master Blade. Skutočný netvor na vaše svahy!

Supervýkonný motor s 527 konskými silami, rýchlosť práce a bezkonkurenčná šírka záberu vám zabezpečia okamžité úspory v prevádzke. Veľká plocha pásov zabezpečuje optimálny prenos výkonu pri všetkých snehových podmienkach.
Dôkladne konštruovaná geometria, optimálne rozloženie hmotnosti spolu s úžasnou pracovnou plochou pásov (až 17,5 m2) zabezpečuje najvyšší výkon na najťažších terénoch medzi snežnými vozidlami vôbec.
Možná je i individuálna konfigurácia stroja a tak si môžete vybrať medzi ovládaním joystickmi alebo volantom, či umiestnením sedadla vodiča v kabíne (vľavo alebo v strede).
Kabína vodiča je dizajnovaná s ohľadom na koncept ovládania stroja Prinoth. Pravá ruka je určená na ovládanie ovládacích prkov a ľavá na riadenie stroja.
Široké frézy Prinoth Power Tiller vo všeobecne uznávanej kvalite Prinoth sú právom považované za hlavnú výhodu snežných pásových vozidiel Prinoth. Spracujú svah do väčšej hĺbky ako ktorákoľvek iná fréza, čo zabezpečí jeho dlhšiu výdrž pri prejazdoch lyžiarov. Radlica Master Blade s úžasnou širkou až 6 m bola konštruovaná originálne pre Beast s ohľadom na optimálne využitie výkonu a jej vysokú spoľahlivosť.

Technický opis


Motor Caterpillar C13 Acert
Počet valcov 6 v rade
Objem valcov 12 500 cm3
Výkon 388 kW (527 HP)
Maximálny točivý moment 2 216 Nm pri 1 400 ot/min
Váha s frézou 11 550 kg
Pomer výkon/váha 29,8 kg/kW
Tlak na zem 60,6 g/cm2
Šírka (vrátane pásov) 5 100 mm
Pracovná šírka zadnej frézy 7 100 mm
Pracovná šírka radlice 6 045 mm

Stránka výrobcu

RSS

Syndikovať obsah