Sedačky inej ligy prichádzajú z Telfsu


Spoločne so spustením novej technológie leitnerovských sedačiek v r.2007, bolo tak isto rozhodnuté, vybudovať nové kompetenčné centrum pre výrobu sedačiek. Spoločnosť rozhodla vybudovať tento nový závod v Telfse ktorý sa nachádza v rakúskom Tyrolsku. Zastavaná plocha nového výrobného závodu má 18 000 m2.
Vzorom pre usporiadanie technologických liniek v tomto stredisku bol automobilový priemysel. Použité boli najmodernejšie výrobné metódy a technológie, aby sa dosiahla čo najvyššia výkonnosť a kvalita. Cieľom tohto kompetenčného centra je výroba sedačiek najvyššej kvality.
Všetky dôležité oddelenia, teda konštrukcia, starostlivosť o produkt a výroba, boli skoncentované na jedno miesto. To znamená krátke trasy medzi jednotlivými oddeleniami, veľmi rýchle reakcie, veľmi rýchlu identifikáciu s produktami, ako aj požadovanú flexibilitu k prianiam zákazníkov.
Celý sortiment výrobkov v Telfse je vyrábaný v najmodernejších výrobných podmienkach, a to od dvojsedačiek až po osemmiestne sedačky, so všetkými variáciami a opciami.

RSS

Syndikovať obsah